Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı hizmetlerimiz ve gürültü izolasyonunda en çok güvenilen yurt dışından ithal edilmiş; kanserojen madde içermeyen orijinal ses yalıtım malzemelerimizle hizmet vermekteyiz.

Akustik Ses Yalıtım Uygulaması

Akustik Ses Yalıtım Uygulaması

Akustik Ses İzolasyonu uygulamamızı tercih ettiğiniz yerin ses frekans yüksekliği ve mekana uygun ürün kullanımı açısından Akustik Ses Yalıtımında gürültü izolasyon malzemelerinin seçimi önem teşkil etmektedir. Desibel Akustik olarak; Stüdyo Ses Yalıtımı, Reji Odası Ses Yalıtımı, Kayıt Stüdyoları Ses Yalıtımı, Konferans Salonları, Sinemalar, Kongre Merkezleri, Açık Alanlardaki Ofisler gibi yerlerde Akustik Ses İzolasyon uygulaması gerçekleştirmektedir.

Akustik Ses Yalıtımı kullanılan akustik sünger çeşitleri

Akustik Ses Yalıtım Uygulaması

Akustik Ses Yalıtım Uygulaması

Beyaz Piramit Sünger, Siyah Piramit Sünger, Renkli Piramit Sünger, Ağır Ses Yalıtım Bariyeri, Bariyerli Bondex Sünger, Bariyerli Akustik Sünger, Mantar Şilte, Kauçuk Mantar Şilte, Kauçuk Şilte..

Desibel Akustik  olarak; Akustik Ses İzolasyon, Stüdyo Ses İzolasyonu, Ofis Ses Yalıtımı hizmetleri ile 2015 yılından beri sektörün en memnun kalınan ve şirketler arasında bulunmakla birlikte, öncü bir firma olduğumuz sektörde bilinmektedir.

Akustik Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır

Akustik Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı Malzemeleri, Ses Yalıtım Süngerleri, Akustik Paneller, Akustik Süngerler, Akustik Yankı Yalıtımı, Gürültü izolasyon ürünleri olarak güçlü ses kesim özelliğindeki yanmaz ses yutumu ürünleridir, şiddetli gürültülerin kesilmesinde etkili sonuçlara ulaşma maksadı ile tercih edilen gürültü izolasyon ürünleridir. Ham maddeleri polüretan ve melamindir. Duvarlarda ve de tavanlarda gönül rahatlığı ile kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Akustik Sünger yüzeyleri farklı farklı desenlerden oluşmakla beraber, desenli akustik sünger çeşitleri olan; piramit, yumurta, labirent gibi desenli süngerlerin kendiliğinden yapışkanlı olarak üretimi mevcut malzemelerdir. En etkili sonuçlara akustik süngerler beraberinde ağır bariyerler kullanılarak erişilmektedir.

Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Akustik Ses İzolasyon hizmetlerimizden faydalanmak ya da Akustik Ses İzolasyon Süngerleri başta olmak üzere tüm gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Bu gönderiyi paylaş


%d blogcu bunu beğendi: